sobota, 22 sierpnia 2009

Yndi Halda i Do Make Say Think nagrywają nowe albumy

Potwierdziły się nieoficjalne informacje sprzed kilku miesięcy. Muzycy z brytyjskiego zespołu Yndi Halda przełamali zmowę milczenia i oznajmili wczoraj (21.08.09) na swoim MySpace, że we wrześniu tego roku rozpoczną nagrywania do swojego drugiego albumu.

Album nie doczekał się co prawda jeszcze nawet tytułu, lecz muzycy zapewniają, że będzie on zawierał jedynie nowe i "najlepsze utwory, jakie dotąd napisali". Cóż, po fenomenalnym debiuce poprzeczka wisi dość wysoko, ale miejmy nadzieję, że młodzi muzycy z Canterbury nie pozostaną gołosłowni.
Na 16. września zespół zaplanował pierwszy od dłuższego czasu koncert, który czasowo ma pokrywać się z ukończeniem pierwszego etapu nagrań.

Do Make Say Think - Other Truths

Za nagrywanie nowego materiału zabrała się znana kanadyjska formacja Do Make Say Think. Nowy album nosił będzie nazwę Other Truths i ukaże się 19. października 2009 roku. Na niespełna 44minutowym krążku znajdą się cztery utwory: Do, Make, Say oraz Think. Album wydany zostanie oczywiście nakładem Constellation Records na kompaktach oraz w limitowanej edycji na 180-gramowych winylach.

Na stronie Constellation Records znajduje się krótki trailer albumu, który pobrać można bezpośrednio tutaj:

Źródła: myspace.com/yndihalda || cstrecords.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz